Jak obliczyć koszt 1 metra ogrodzenia

Jak obliczyć koszt 1 metra ogrodzenia

Ochrona to dodatkowe zalet jakie mają ogrodzenia plastikowe winylu.

Prywatność to zaskakujących zalet jakie mają ogrodzenia plastikowe .


Drużyna baseballowa potrzebuje ogrodzenia, aby utrzymać się w pierwszej lidze. Możesz wesprzeć sprawę, kupując 1 metr ogrodzenia za 100 EUR. Przekaż pieniądze samodzielnie, z przyjaciółmi, rodziną lub drużyną. W kampanii Sports Fundraising zebraliśmy 100% docelowej kwoty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz kupić 1 metr ogrodzenia dla swojej drużyny baseballowej. I pamiętaj, że ogrodzenie nie tylko poprawi bezpieczeństwo drużyny, ale także poprawi grę.

Kup 1 metr ogrodzenia

Jednym z najprostszych sposobów na zebranie pieniędzy dla ulubionej drużyny sportowej jest zakup 1 metra ogrodzenia. Drużyna baseballowa potrzebuje ogrodzenia, aby utrzymać się w pierwszej lidze. Zakup jednego metra płotu będzie kosztował około stu euro. Możesz kupić go sam lub zebrać pieniądze wśród przyjaciół, rodziny lub drużyny. W jednej z akcji zbierania funduszy na sport, 100 euro wystarczyło na zakup metra płotu.

Oblicz długość ogrodzenia

Jeśli potrzebujesz zbudować ogrodzenie, możesz obliczyć długość pojedynczej linii, mierząc długość stoczni. Sztachety plastikowe do ogrodu Ogrodzenia Plastikowe Jedna linia to jeden ciągły odcinek ogrodzenia, bez narożników, bram i innych przeszkód. Długość linii jest zwykle wyrażana w stopach, chociaż ułamki stopy mogą być wprowadzane jako dziesiętne. Na przykład, jeśli chcesz 100-foot ogrodzenia z bramą w centrum, trzeba będzie podzielić tę linię przez szerokość bramy. Tak więc wprowadzenie 100′ w jednym polu byłoby nieprawidłowe.
Długość ogrodzenia można określić za pomocą kalkulatora. Następnie należy pomnożyć długość ogrodzenia przez dwa, aby uzyskać ilość potrzebnych sztachet. Powinieneś użyć co najmniej dwóch szyn, aby pokryć jeden metr. Obliczając materiały ogrodzeniowe, powinieneś dodać około 10 procent, aby umożliwić bramę, odpady i inne nieprzewidziane sytuacje. Materiał ogrodzeniowy, który wybierzesz, zależy od Twojego stylu i materiałów.
Jeśli masz ogrodzenie wolnostojące, długość każdego słupka jest równa długości pierwszego słupka. Dodatkowo możesz wprowadzić łuk, dostosowując rozstaw pierwszego słupka. W ten sposób powstanie okrąg. Jeśli łuk jest mniejszy niż odległość między pierwszym a ostatnim słupkiem, kalkulator uwzględni tylko szerokość pierwszego słupka jako szerokość sztachety.
Przy obliczaniu długości plastikowego ogrodzenia istnieje kilka sposobów na uzyskanie dokładnej odpowiedzi. Aplikacja internetowa Homewyse wymaga podania kodu pocztowego i długości ogrodzenia. Jednak nie zapewnia pełnej listy materiałów, ale raczej zapewnia liczbę kulminacyjną. Kalkulator materiałów ogrodzeniowych Wheatland wymaga wielu danych wejściowych, w tym całkowitych stóp liniowych, liczby słupków i innych.

Obliczanie pikiet

Jednym ze sposobów oszacowania, ile pikiet potrzebujesz do ogrodzenia, jest użycie formuły. Aby uzyskać metr bieżący, należy podzielić wysokość ogrodzenia przez liczbę pikiet. Jeśli chcesz mieć ogrodzenie o wysokości 1,8 metra, powinieneś mieć co najmniej 5 pikiet rozmieszczonych w odległości 200 mm od siebie. Rozstaw słupków wynosi 50 mm dla elementów pionowych. Jeśli ogrodzisz 10 metrów kwadratowych, będziesz potrzebował 33 słupków.
Możesz to zrobić za pomocą kalkulatora ogrodzeń. Powie Ci on, jaka liczba pikiet jest potrzebna na 1 metr ogrodzenia, o ile używasz metryki. W ten sposób można uzyskać dokładną liczbę pikiet dla swojego ogrodzenia. Korzystanie z kalkulatora pozwoli Ci również dostosować rozstaw pikiet do pożądanej przestrzeni. Alternatywnie, można również użyć kalkulatora ogrodzenia, aby uzyskać lepszy pomysł na rozstaw pikiet.
Innym dobrym sposobem na obliczenie całkowitej ilości pikiet dla 1 metra ogrodzenia jest pomnożenie liczby pikiet przez liczbę szyn. Jeśli sztachety są obramowane, pikiety są zainstalowane po jednej stronie i skierowane do publiczności. Sztachety są zazwyczaj na górze i na dole. Jeśli chcesz, aby twoje ogrodzenie było tak wysokie, jak to możliwe, będziesz potrzebował więcej słupków i szyn.
Koszty ogrodzeń plastikowych różnią się w zależności od ceny rynkowej surowej tarcicy. Pikiety cedrowe i sosnowe kosztują od 2 do 3 dolarów za pikietę o długości 6 stóp. Inne materiały, takie jak cyprys i cedr, są tańsze, ale wymagają konserwacji. plastikowe ogrodzenie jest trwałe, wszechstronne i przyjazne dla środowiska. Wiele marek oferuje gwarancje na swoje produkty. Redwood jest najpiękniejszym rodzajem drewna i kosztuje do 8 dolarów za 6-stopowy palik.

Szacunkowe zapotrzebowanie na beton

Po pierwsze, musisz wiedzieć, ile betonu zamówić. Ten kalkulator poda Ci szacunkowe dane w oparciu o obszar Twojego projektu. Następnie można dowiedzieć się, ile jardów sześciennych i ile stóp sześciennych betonu będzie potrzebne do pokrycia 1 metra ogrodzenia. Należy pamiętać, że te obliczenia biorą pod uwagę tylko ilość betonu wymaganego dla jednego słupka ogrodzenia, i nie obejmują czasu potrzebnego do mieszania betonu.
Aby obliczyć ilość betonu, którego potrzebujesz, weź średnicę każdego słupka i głębokość otworu na słupek. Wykopać otwór o średnicy trzy razy większej niż średnica każdego słupka. Również, wykopać otwór około 1/3 głębokości słupka. Możesz kupić gotowy beton lub wymieszać go samodzielnie. Dla jednego metra ogrodzenia, będziesz potrzebował około ośmiu jardów sześciennych betonu. Można również kupić beton wstępnie przygotowany, a w worku, na wagę lub na jard sześcienny.
Innym sposobem na obliczenie ilości betonu potrzebnego na jeden metr ogrodzenia jest użycie kalkulatora. Ten kalkulator działa w jardach sześciennych i US Customary Units (USCU). Oznacza to, że jeden jard sześcienny równa się około 27 stóp sześciennych. Oznacza to, że projekt o wymiarach 10 stóp długości przez trzy stopy szerokości przez trzy stopy wysokości będzie wymagał ponad jard sześcienny betonu. Kalkulator potrzeb betonowych jest łatwy w użyciu i bierze pod uwagę rozmiar i kształt każdego słupka.
Aby oszacować beton potrzebny na jeden metr ogrodzenia, pomnóż długość ogrodzenia przez jego wysokość. Na przykład, ogrodzenie, które ma sześć stóp wysokości będzie potrzebowało około 69 dolarów w materiale betonowym. To kosztowałoby cię 10 350 dolarów. Jeśli planujesz zainstalować ogrodzenie samodzielnie, możesz zdecydować się na to lub zatrudnić profesjonalistę. Beton użyty do jednego metra ogrodzenia jest o wiele tańszy niż ogrodzenie, które ma osiemdziesiąt stóp długości.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Otagowano , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.