Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach
Adresa: al. marsz. Józefa Piłsudskiego 141, 92-318 Łódź, Polska.
Telefon: 426772044.
Webová stránka: damaz.pl
Odbornost: Producent.
Recenze: Tato firma má 31 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.6/5.
Telefon: 426772044.
Webová stránka: damaz.pl
Odbornost: Producent.
Recenze: Tato firma má 31 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.6/5.
- Miejsca dla osób na wózkach
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Usługa płatności mobilnych NFC
- Kreditní karty
- Bezpłatny parking
- Własny parking
Umístění tohoto Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach
Otevírací doba tohoto Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach
Dnes otevřeno do 16:00.
- Pondělí: 08:00–16:00
- Úterý: 08:00–16:00
- Středa: 08:00–16:00
- Čtvrtek: 08:00–16:00
- Pátek: 08:00–16:00
- Sobota: zavřeno
- Neděle: zavřeno
- Otevřeno v neděli: zavřeno
Damaz. PPHU. je přední producent dzianin a tiskárny na dzianinách se sídlem na adrese al. marsz. Józefa Piłsudskiego 141 v Lodži, Polsko. Společnost se specializuje na výrobu vysokokvalitních dzianin z přirozených a syntetických vláken nejvyšší kvality a nabízí širokou paletu dzianin, komplexní servisní nabídku a bohaté vzornictví.
Co očekávat
Když navštívíte Damaz. PPHU., můžete očekávat profesionální a přátelské obsluhu, která vám pomůže najít ideální dzianiny pro vaše potřeby. Společnost má průměrné hodnocení 4.6/5.0 na základě 31 recenzí na Google My Business, což svědčí o jejím výborném službách a kvalitě produktů. K dispozici je také bezbariérový vstup a parkoviště pro osoby v kolečkových vozících.Co nabízejí
Damaz. PPHU. nabízí širokou paletu dzianin, které jsou vyrobeny z nejlepších přirozených a syntetických vláken. Společnost také poskytuje komplexní servisní nabídku, která zahrnuje tiskárny na dzianinách, a nabízí bohaté vzornictví pro klienty. K dispozici je také bezpečnostní platba mobilním NFC a kreditními kartami.Specializace
Společnost se specializuje na výrobu a prodej dzianin a tiskárny na dzianinách. Její produkty jsou vyrobeny z nejlepších přirozených a syntetických vláken, což zajišťuje vysokou kvalitu a trvanlivost. Damaz. PPHU. také nabízí širokou paletu vzornictví a komplexní servisní nabídku pro klienty.Údaje ze záznamu:
- Miejsca dla osób na wózkach
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Usługa płatności mobilnych NFC
- Kreditní karty
- Bezpłatny parking
- Własny parking
Další podniky v Łódź
Často kladené otázky o Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach
Kde se nachází Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach?
Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach se nachází na adrese al. marsz. Józefa Piłsudskiego 141, 92-318 Łódź, Polska.
Jak mohu kontaktovat Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach?
Můžete kontaktovat Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach telefonicky na čísle +48 42 677 20 44. http://www.damaz.pl/
Jaká je pracovní doba Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach?
Pondělí: 08:00–16:00; Úterý: 08:00–16:00; Středa: 08:00–16:00; Čtvrtek: 08:00–16:00; Pátek: 08:00–16:00; Sobota: zavřeno; Neděle: zavřeno;
Co říkají zákazníci o Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach?
Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach má 31 hodnocení zákazníků, s průměrným hodnocením 4.6.
Je Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach bezbariérové?
Parking dostępny dla osób na wózkach; Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Jaké platby přijímá Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach?
Usługa płatności mobilnych NFC.
Je u Damaz. PPHU. Producent dzianin i druków cyfrowych na dzianinach parkování?
Bezpłatny parking; Własny parking.
Category: Łódź
Jste majitel?
Navrhněte úpravu. Před zveřejněním ji zkontrolujeme.